Аспіратори

Аспіратори

Для лікаря дуже важлива підтримка чистоти в операційному полі, для якості і зручності проведення оперативного втручання. Аспіратори хірургічні забезпечують відсмоктування рідини, частин тканини і газів з порожнини організму і плевральних порожнин. Відсмоктувачі медичні з великою продуктивністю можна використовувати як при хірургічних операціях, так і при вауум-аспірації, ліпосакції.

Купити аспіратор в Києві можна на візку, з дистанційним включенням і виключенням педаллю і підібрати необхідні ємкості, що стерилізуються. 

Що потрібно врахувати при виборі аспіратора?

  1. Тип насосу. З практики роботи в лікарняних умовах, вважається надійним мембранний насос, що не потребує обслуговування і простий у користуванні.
  2. Точність регулювання вакууму- зручність використання для лікарів. Важливо, щоб універсальний аспіратор мав  достатній діапазон регулювання вакууму, який можна запрограмувати з чітким відображенням на шкалі. 
  3. Механізм захисту від переповнення. Дуже важливо забезпечити відмінну роботу, коли відсмоктувач медичний включений в мережу. При переповненні ємкості аспіратор може вийти з ладу, якщо немає функції захисту.

Купити відсмоктувач медичний в Україні сьогодні не складно. Наші консультанти допоможуть вам у виборі моделі та необхідних аксесуарів.

В інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ представлена надійна медична продукція високої якості.