Столики медичні та інструментальні

Столики медичні та інструментальні

Медичні столики активно використовуються для розміщення інструментів, медикаментів та інших аксесуарів, при проведенні лікувальних процедур і хірургічних операцій.

Зазвичай іх виготовляють з нержавіючої сталі або зі сталі з спеціальним покриттям, що стійке до різних дезінфікуючих розчинів, якими столики обробляють.
Медичний столик може бути стаціонарним, а також на колесах, для легкого переміщення в медичному закладі. Мобільний стіл застосовується медсестрами та іншим медичним обслуговуючим персоналом.

Легкий матеріал і наявність коліс забезпечать простоту транспортування столика, а гальмівний механізм допоможе зафіксувати столик на місці.


Критерії підбору медичних столиків:

  • Надійність меблів. Термін експлуатації медичних меблів залежить від інтенсивності та способу використання , тому варто вибирати моделі з матеріалів, які добре витримують вплив зовнішніх чинників.
  • Стійкість до дезінфікуючих засобів. Важливо обирати меблі з матеріалів, які розраховані на часте чищення та дезінфекцію.
  • Легкість переміщення меблів. Для комфортного користування медичні меблі будь-якого типу повинні бути простими в плані транспортування. Меблі встановлені на колеса з гальмівним механізмом – оптимальне рішення для мобільності.

На сторінках нашого інтернет-магазину РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ представлений різноманітний вибір моделей медичних столиків, ви можете обрати необхідну модель і купити стіл інструментальний замовивши он-лайн.

Купуючи медичний або інструментальний столик зверніть увагу на зовнішній вигляд, характеристики та функціональні особливості виробу. Якщо у вас виникли питання, менеджери інтернет-магазину РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ дадуть відповіді на всі питання.