Новий медичний напрямок в нашому каталозі – медичні термошафи Thermo
Новий медичний напрямок в нашому каталозі – медичні термошафи Thermo

В інтернет-магазині Ренессанс-Медикал добавився новий медичний напрямок – медичні термошафи Thermo, виробництва компанії ТАХАТ (Білорусь).

Ці шафи призначені для підігріву й зберігання при заданій температурі розчинів і рідин для інфузійної терапії, лікарняних ковдр та іншого текстилю, натільної і постільної білизни, парафіну, парафінових сумішей і озокерита.

Термошафи призначені для експлуатації в будь-яких типах медичних установ стаціонарного і амбулаторного типу: клініках, поліклініках, медицині катастроф, кардіологічних центрах, медичних науково-дослідних інститутах та інших лікувально-профілактичних медичних закладах і науково-дослідних установах відповідного профілю. Як правило встановлюється в передопераційних приміщеннях, сестринських, процедурних.

Виробник ТАХАТ пропонує три базові варіанти термошаф: на 120л (модель S), на 180 л (модель M), на 360 л (модель L). Також ці шафи можна поєднувати і комбінувати одну з одною.


Вся представлена продукція являється медичними виробами, пройшла ретельну перевірку та має необхідні дозвільні документи.

Діапазон робочих температур в медичних термошафах складає 34-54°С.

Детальніше про термошафи на сторінці Каталогу продукції.

Залишити відгук