Ефективне рішення від компанії Lojer в боротьбі з коронавірусом.
Ефективне рішення від компанії Lojer  в боротьбі з коронавірусом.

Компанія Lojer представила сучасне антимікробне покриття оббивки, що забезпечує знищення вірусів на 90% протягом години. Матеріал, що використовують для оббивки Lojer, довів свою високу ефективність в тестах на знищення коронавірусу. Це дозволяє уникнути поширенню коронавірусної інфекції та допомагає в боротьбі з пандемією.

Для виготовлення оббивки Future, що входить в асортимент антимікробних виробів Lojer, використовується передова технологія покриття, що отримала міжнародні сертифікати ISO 18184, ISO 21702 та ISO 22196.  Один із показників, що вимірювались, була здатність тканин і пластика знищувати віруси або запобігати їх зростанню.
Тести показали, що вже протягом години після контакту матеріал оббивки знищив майже 93 % вірусів, а за 90 хвилин - уже понад 95 %. Активність коронавіруса зменшилась на 99,9% через 24 години після контакту з матеріалом.
Матеріал оббивки Future можна використовувати, для оглядових столів, медичних стільців, фізіотерапевтичних і масажних столів.
Протягом всього терміну служби оббивки антимікробний ефект зберігається.

Lojer  також використовує епоксидне порошкове покриття, що має чудові антимікробні властивості і ефективно допомагає у боротьбі з коронавірусом та іншими інфекціями. Свої властивості покриття отримує завдяки добавкам за допомогою технології BioCote®.
За словами Сюзанни Ранта-Ахо, спеціаліста з розробки продуків Lojer, досліди показали зменшення мікробів на 99,5 % за 2 години, а 24 години всі 99,9%. Технологія BioCote® також була протестована проти коронавірусу: штам вірусу був зменшений на 90% за дві години.

Lojer є частиною фінського HygTech Alliance, до якого входять також Oras, Isku, Abloy, Teknos и Korpinen. Альянс розробляє комплексні рішення і продукти для зниження інфекцій в лікарнях та інших місцях


Залишити відгук