Виробник медичного обладнання Lojer купує Merivaara
Виробник медичного обладнання Lojer купує Merivaara

Lojer розширює асортимент продукції за рахунок операційних столів, систем інтеграції та світильників

Lojer Oy, виробник обладнання для лікарень, розташований у Састамалі, Фінляндія, придбає весь акціонерний капітал медико-технологічної компанії Merivaara Oy, розташованої у Лахті, Фінляндія. В результаті придбання компанії Lojer буде переданий весь бізнес Merivaara з виробництва обладнання для операційних, а саме: операційні столи, операційні світильники, системи керування та аудіовізуальні системи та стельові панелі керування. У 2019 році компанія Lojer придбала бізнес Merivaara з виробництва лікарняних ліжок.

- Угода має стратегічне значення для Lojer. Ми додаємо в наш портфель нові групи продуктів, такі як світильники для операційних залів, операційні столи, системи керування та стельові панелі керування. Merivaara має великий портфель патентів і торгових марок, і разом ми зможемо інвестувати більше коштів у розвиток продукції. Угода також розширить наш міжнародний охоплення та відкриє нові експортні ринки у таких країнах, як Великобританія, Німеччина та США. Наша мета – стати більш привабливим партнером як для лікарень, так і для дистриб'юторів товарів медичного призначення», – каже Вілле Лайне, керуючий Lojer.


Оборот придбаного бізнесу становить близько 15 мільйонів євро, внаслідок чого оборот гурту Lojer досягне майже 60 мільйонів євро. Merivaara Oy стане дочірньою компанією Lojer Group, а всі 60 співробітників Merivaara у Фінляндії та Швеції залишаться у Merivaara. Виробництво буде продовжено в Лахті, а співпраця з клієнтами та партнерами залишиться незмінною.


- Merivaara поєднує у собі давні традиції фінського постачальника медичного обладнання та міжнародно визнану технологічну експертизу. За час володіння "Інтерою" компанія перетворилася на спеціаліста світового класу в галузі хірургічних виробів та рішень, що приділяє особливу увагу зручності використання. Сильний портфель продукції Merivaara та інвестиції у дистриб'юторську мережу сприяли зростанню компанії на міжнародних ринках. З придбанням Lojer умови для подальшого міжнародного зростання чудові, - говорить Крістоффер Зілліакус, партнер Intera Partners.


Продовження придбання госпітального бізнесу

Угода є природним продовженням придбання компанією Lojer госпітального бізнесу Merivaara у травні 2019 року. На той момент угода включала родові ліжка Merivaara, дитячі ліжка, лікарняні ліжка, каталки та оглядові столи.


- У нас є потенціал для значного синергетичного ефекту, наприклад виробництва практично не перетинаються. Lojer інвестував значні кошти у вітчизняне виробництво та власне субвиробництво. У майбутньому у нас також з'явиться можливість самостійно виробляти аксесуари та інші компоненти для операційних столів Merivaara”, – каже Вілла Лайне.

 -Ми продовжимо випуск хірургічної продукції під брендом Merivaara, оскільки 120-річний бренд Merivaara відомий та поважаємо у всьому світі.


Хірургічна продукція стане новим напрямком діяльності компанії Lojer. Серед інших напрямків – госпітальне обладнання, обладнання для фізіотерапії та медичний сервіс.


Lojer Oy

Група компаній Lojer є найбільшим виробником меблів для лікарень та медичних закладів та постачальником послуг життєвого циклу в країнах Північної Європи. На заводах компанії в Састамалі, Холлоле та Кемпелі виготовляються, зокрема, лікарняні ліжка, операційні, оглядові та процедурні столи. Заснована у 1919 році, компанія після придбання налічує близько 270 співробітників і є найбільшим вітчизняним роботодавцем у даному секторі. Оборот без урахування впливу придбання становить понад 43 мільйони євро, а після операції – майже 60 мільйонів євро. На експорт припадає близько 65% загального обсягу виробництва Lojer і близько 95% обсягу виробництва операційних столів. Група складається з Lojer Oy та торгових компаній у Швеції та Норвегії. www.lojer.com


Merivaara Oy

Merivaara Group є піонером у галузі інтуїтивних медичних технологій та промислового дизайну, приділяючи особливу увагу рішенням, що підтримують роботу операційних залів. Давні стосунки з клієнтами розпочалися у 1901 році, коли компанія розпочала виробництво залізних лікарняних ліжок, значно покращивши гігієну лікарень. Сьогодні програмне забезпечення, обладнання та послуги компанії сприяють підвищенню безпеки пацієнтів та покращенню якості та ефективності хірургічної допомоги у провідних світових лікарнях. Штаб-квартира, виробництво та розробка продукції Merivaara розташовані в Лахті, Фінляндія, компанія має власну міжнародну мережу продажів та дочірнє підприємство у Швеції. Компанія працює більш ніж у 120 країнах, у ній зайнято близько 60 співробітників. У 2021 році оборот становив близько 15 мільйонів євро. www.merivaara.fiГрупа компаній Lojer є найбільшим виробником меблів для лікарень та медичних закладів та постачальником послуг життєвого циклу в країнах Північної Європи. Разом зі своїми дочірніми компаніями Lojer є провідним дистриб'ютором фізіотерапевтичного обладнання та витратних матеріалів у Скандинавських країнах. На заводах компанії в Састамалі, Холлоле та Кемпелі виготовляються, зокрема, лікарняні ліжка, операційні, оглядові та процедурні столи. Заснована у 1919 році, компанія після придбання налічує близько 270 співробітників і є найбільшим вітчизняним роботодавцем у даному секторі. Оборот без урахування впливу придбання становить понад 43 мільйони євро, а після операції – майже 60 мільйонів євро. На експорт припадає близько 65% загального обсягу виробництва Lojer і близько 95% обсягу виробництва операційних столів. Група складається з Lojer Oy та торгових компаній у Швеції та Норвегії. www.lojer.com


Залишити відгук