Системи обігріву пацієнтів

Системи обігріву пацієнтів

Система обігріву пацієнтів дозволяє ефективно вирішувати питання гіпотермії, підвищуючи захисні здібності організму пацієнтів.
Коректна підтримка постійної температури пацієнта допомагає поліпшити периферійний потік крові та стимулювати швидше одужання пацієнта.

Системи підігріву виробництва ТАХАТ забезпечують безпечний, швидкий та ефективний обігрів пацієнта. Використовуються для попередження, лікування гіпотермії та спричинених нею ускладнень в до-, інтра- і післяопераційних періодах. Застосовуватись можуть в реанімаційних відділеннях і палатах інтенсивної терапії.


Купуючи систему обігріву пацієнта, звертайте увагу на безпечність системи, якість матеріалів, що використовуються. Якісні матеріали, що піддаються обробці, допоможуть забезпечити необхідний рівень гігієни і безпеки для кожного пацієнта. Якщо пристрій буде мати простий і зрозумілий блок керування та ще з функцією самотестування, це дозволить забезпечити належні умови  лікування для пацієнта та оперативність реагування на зміни.

Придбати систему обігріву пацієнтів в Києві можна в нашому онлайн магазині. Представники інтернет-магазину РЕНЕССАНС- МЕДИКАЛ наддадуть якісну консультацію та підберуть вигідний варіант для вас.