Візки для зберігання

Візки для зберігання

Професійна і господарська діяльність в різних медичних установах вимагає великої різноманітності медичних візків.

Медичні візки можуть мати різний конструктив, в залежності від їх призначення та використання. Їх об'єднує можливість легкого догляду за поверхнями, дезінфекції, рухливість, а для деяких важлива багатофункціональність. Наприклад, на візку можна розташувати інструменти, навіть стерильні; можна перевезти бікси; розмістити лікарські препарати; зберігати лікарські засоби чи інше необхідне медичне обладнання.


Візки для зберігання та їх характеристики.

Візки для зберігання та переміщення обладнання або медикаментів від Insausti підвищують рівень гігієни в лікарнях та полегшують роботу персоналу. Їх конструкція виглядає як шафа або тумба, встановлена на колеса, може мати ISO корзини, висувні шухляди  та інші комбінації елементів конструкції. Зазвичай моноблочний каркас виготовляють з нержавіючої сталі, щоб забезпечити жорсткість і надійність всієї конструкції. Для виготовлення корзин та шухляд використовують міцний АВС-пластик.

Купити якісний медичний візок для зберігання в Києві можна в нашому інтернет-магазині. Консультанти РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ готові більш детально розповісти  про медичні візки і допоможуть підібрати найбільш ефективну комплектацію.