Операційні столи МЕДИН

Операційні столи МЕДИН

Операційні столи використовують для проведення операцій різного профілю, рентгенологічних досліджень та оглядів. Сучасні хірургічні операційні столи мають розширені функції та забезпечують функціональність і комфорт в роботі для медичного персоналу та пацієнта. Замовити операційний стіл дуже просто, достатньо обрати необхідну модель операційного столу та вибрати профільні аксесуари до нього.

Варіанти хірургічних столів

Операційні столи можуть бути стаціонарними або мобільними. В сучасних реаліях хірургічні столи мають бути максимально легкими для зручного позиціонування чи навіть транспортування.

Завдяки комплектації столів додатковими аксесуарами є можливість проводити операції різних направлень: для відкритих «полостних», лапороскопічних, ортоподечних, травмотологічних, офтальмологічних, ЛОР, нейрохірургічних, гінекологічних, урологічних, проктологічних операцій.

Управління функціями операційного столу може бути механічне, електричне, гідравлічне. Залежно від обраного привода коливається і вартість операційного столу.

Також хірургічні столи відрізняються за типом стільниці:

  • Стіл зі знімною або стаціонарною стільницею;
  • Столи з різним діапазоном нахилу, кількістю секцій;
  • Комплектація нирковим валиком, поздовжнім зсувом, тощо.

Купуючи операційний стіл онлайн, варто брати до уваги те, що пацієнти мають різний зріст і вагу. Це важливо, тому що певні моделі розраховані на різні вагові показники.

Щоб замовити стіл операційний за доступною ціною, зверніться до представників нашого інтернет-магазину. РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ - це високоякісне медичне обладнання та медичні меблі, які мають всі необхідні сертифікати і гарантії.