Операційні столи

Операційні столи

Сучасний ринок медичного обладнання пропонує увазі покупців широкий асортимент операційних столів. У відповідності до поставлених завдань без проблем можна вибрати модель в різноманітній комплектації з необхідними характеристиками. Що стосується цінового фактора, то купити стіл операційний в Києві можна, як дорого, так і відносно не дорого.

Як купити операційний стіл: ціна, функціональність і інші характеристики?

Операційний стіл хірургічний - один з найважливіших помічників лікаря хірурга. Саме від багатофункціональності та якості цього виробу багато в чому залежить життя пацієнта. Щоб купити операційний стіл в Україні, який буде повністю задовольняти вимоги хірурга, варто звернути увагу на наступні нюанси:

  • Конструкція столу повинна передбачати повний доступ до пацієнта під час операції.
  • Хірургічний стіл повинен бути зручним, як для лікаря, так і для пацієнта.
  • Завдяки різноманітності можливих конфігурацій операційний стіл може бути універсальним і придатним для різних хірургічних операцій (загальна хірургія, гінекологія, ортопедія, офтальмологія, баріатрія і ін.).
  • Легкість і інтуїтивність управління регулюваннями столу, не менш важливі в умовах абсолютної стерильності, а часом, екстремальності, в роботі хірургічної бригади.
  • Якість матеріалів. Від цього самим прямим чином залежить термін експлуатації виробу.
  • В ході операції може знадобитися використання додаткового обладнання. Конструкція хірургічного столу повинна передбачати можливість спільної експлуатації різної медичної техніки.

Вибираючи операційний стіл онлайн, варто брати до уваги те, що пацієнти мають різний зріст і вагу. Це важливо, тому що певні моделі розраховані на різні вагові показники.

Щоб замовити стіл операційний за доступною ціною, зверніться до представників нашого інтернет-магазину. РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ - це європейське медичне обладнання та госпітальні меблі, які мають всі необхідні сертифікати і гарантії.