Про компанію

Щиро вітаємо Вас на сайті Інтернет-магазину Ренессанс-Медикал.

Ми компанія «РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ» здійснюємо імпорт, постачання, гарантійне та післягарантійне обслуговування медичного обладнання та техніки.

Працюємо з 2009 року. Поставляємо тільки нове медичне обладнання від європейських виробників. Пропонуємо надійне обладнання яке відповідає всім світовим вимогам та стандартам. Таким чином ми гарантуємо, що Ви отримаєте якісний товар, що забезпечить надійність, безперебійність і комфорт Вашої роботи.

Компанія «РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ» є уповноваженим представником в Україні:

  • LOJER (Фінляндія) - Медичні меблі та Операційні столи
  • RIMSA (Італія) - Операційне та оглядове LED світло
  • INSAUSTI (Іспанія) - Медичні візки: багатофункціональні, анестезіологічні, для приймальних відділень, фармацевтичні, для МРТ кімнат, транспортні
  • ВІСМА-ПЛАНАР (Білорусь) - Інфузійні насоси та медичні аспіратори
  • NOPA (Німеччина) – Хірургічні інструменти
  • Celitron (Угорщина) – Автоклави, системи обробки медичних відходів
  • ТАХАТ (Білорусь) – Апарати підігріву інфузійних розчинів, системи обігріву пацієнтів.

Перед тим, як обладнання потрапить до вас, ми проводимо всі необхідні перевірки і тестування. В нашому сервісному центрі працюють сертифіковані інженери, що пройшли навчання та стажування у виробника.

Ми постійно відвідуємо міжнародні медичні виставки, конференції, школи-семінари та форуми. Наші стенди завжди можна побачити на професійних медичних заходах.

Компанія бере на себе всі витрати по доставці товару з Києва до будь-якого міста замовника. Також за Вашим бажанням можемо відправити на склад «Нова пошта» в Вашому місті.

Ми здійснюємо сервісну підтримку під час гарантійного терміну та в післягарантійний період.


Рекомендовані товари