Загальна хірургія

Загальна хірургія

Успіх хірургічної операції залежить не тільки від кваліфікації хірурга і умов проведення оперативного втручання, але також і від того, які використовуються інструменти. Загальний набір хірургічних інструментів застосовується для розтину тканин, видалення утворень і вивчення організму людини.

Загальні хірургічні інструменти виготовляються з медичної сталі або титанового сплаву з хромовим покриттям. Ці матеріали не бояться численних стерилізаційних циклів і не псуються після обробки в автоклавах.

Як вибрати хірургічні інструменти загальної хірургії онлайн?

Основний набір загальних і спеціальних хірургічних інструментів повинен включати в себе складові, які відповідають наступним класифікаціям:

  • Для роз'єднання тканин. Сюди можна віднести скальпелі, ножиці, пилки, долота, кусачки та інші. Ріжучими також вважаються ножиці, які використовуються для ампутацій.
  • Допоміжні. За допомогою таких інструментів можна без проблем зафіксувати тканини (гачки, зонди, дзеркала, затискачі і так далі).
  • Зупинка кровотеч (затискачі і лігатурні голки).
  • Сполучні (голкотримачі, колючі та ріжучі голки).

Загальний хірургічний набір інструментів під час операції передається від одного фахівця іншому виключно тупими кінцями в бік особи, що приймає. Це виключає можливість травмування і максимально допомагає зберегти стерильність хірургічного набору.

РЕНЕСАНС-МЕДИКАЛ - інтернет-магазин, де можна замовити високоякісні набори хірургічних інструментів. У нас найприйнятніша вартість у Києві, що є незаперечною перевагою. Зателефонуйте консультантам компанії, щоб уточнити наявність обраного набору і актуальні ціни.