Операційні світильники

Операційні світильники

Операційна лампа - це медичний світильник, який застосовується в операційних залах, маніпуляційних кабінетах для освітлення операційного поля при проведенні медичних маніпуляцій різного профілю.

Основна особливість хірургічного світла -  безтіньове освітлення в операційному полі. Хірургічний ефект або, як ще кажуть безтіньовий ефект, визначається як здатність джерела світла запобігати виникненню тіней на освітленій ділянці, незважаючи на перешкоди, які існують між джерелом світла і освітленим полем.

Важливою відмінною рисою хірургічного світильника від оглядової лампи є більш висока інтенсивність світла. Як правило, до ряду медичних операційних світильників відносять лампи з показником інтенсивності світла від 100 тисяч люкс.

При виборі та купівлі операційного світильника рекомендуємо звернути увагу на ряд технічних характеристик, які забезпечать ефективність Вашої роботи:

• Відбите світло. Найкращого безтіньового ефекту досягають лампи з технологією відбитого світла. Тут мінімізуються тіньовий ефект, забезпечується рівномірність освітлення робочого поля, зменшуються відблиски LED світла.

• Інтенсивність світла. Як правило для оперативних втручань використовують світильники від 100 до 160 тис люкс, з можливість регулювання інтенсивності.

• Діаметр робочого поля. Залежно від виду операцій вибирається світильник, який може забезпечити велике або менше поле освітленості. Так в абдомінальній хірургії потрібен світильник з операційним полем від 30 см, тоді як в пластичній хірургії часто досить і 15 см

• Метод кріплення світильника. Залежно від завдань і особливостей операційної кімнати, хірургічні світильники можна поставити на мобільній стійці, зробити зі стіновим або стельовим кріпленням.

Це тільки деякі характеристики. Консультанти інтернет магазину РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ готові розповісти більш детально про медичні операційні світильники, підібрати і порадити Вам найбільш ефективну комплектацію та модель лампи.