Компанія «Ренессанс-Медикал» взяла участь в виставці «Охорона Здоров'я - 2019»
Компанія «Ренессанс-Медикал» взяла участь в виставці «Охорона Здоров'я - 2019»

Найбільша українська виставка технологій в медицині "Охорона Здоров'я" знову пройшла в Києві (Україна). Протягом 28 років з усієї країни з'їжджаються представники виробників медичного обладнання та витратних матеріалів. З 01 по 03 жовтень 2019 року більш ніж 300 експонентів представили на своїх стендах новітні продукти та ідеї в галузі медичної техніки, електромедичного устаткування, лабораторної діагностики та фармацевтики. На виставці брали участь не тільки відомі компанії, але і молоді стартапи.

В рамках виставки проходили форуми та конференції, лекції та дискусії.

Компанія «Ренессанс-Медикал» взяла активну участь в цій виставці. В рамках експозиції було продемонстровано нове медичне обладнання від наших постачальників:

  • Хірургічні та оглядові світильники, Rimsa (Італія).
  • Медичні крісла, Lojer (Фінляндія).
  • Мийно-дезинфыкуюча машина та автоклав для ендоскопів, Melag (Німеччина).
  • Спеціалізовані медичні візки, Insausti (Іспанія).
  • Хірургічні інструменти, Nopa (Німеччина).
  • Аспіратори, шприцеві насоси, Висма-Планар (Білорусь).

Виставка "Охорона Здоров'я" - це завжди відмінний шанс для пошуку нових можливостей і оптимальних рішень для співпраці з нашими партнерами в майбутньому. Наша компанія вдячна нашим партнерам і друзям, які відвідали нашу експозицію на виставці. Ми провели дивовижний час і отримали незабутні враження під час виставки. Сподіваємося, що наші клієнти та партнери отримали задоволення від нашої експозиції і відповіді на всі ваші запитання.