Обробка фармацевтичних відходів

Обробка фармацевтичних відходів

Ліки, що не відповідають вимогам якості або медичним стандартам, являються фармацевтичними відходами. Самостійна утилізація препаратів та фармацевтичних відходів є не припустимою, тому що всі ці речовини є токсичними, забруднюють навколишнє середовище і несуть небезпеку для здоров’я людей і тварин. Основна небезпека полягає в тому, що всі ці речовини є хімічноактивними і можуть створювати непередбачувані сполуки при взаємодії між собою.

Celitron пропонує індивідуальне рішення для знешкодження біологічно-інфекційних відходів з повністю автоматизованими технологічними циклами. Дану технологію дуже часто використовують в сфері виробництва вакцин, де хімічно активних речовин дуже багато.


Система призначена для знешкодження біологічно активних речовин, таких як вакцини, сироватки, фракції плазми та клітинних культур, і використовує лише пар, як стерилізуючий агент.

Використовуючи біологічну обробку фармацевтичних відходів, забезпечите правильну утилізацію всіх шкідливих речовин та чистоту навколишнього середовища.

Система включає в себе:

  • Шлюз-герметичне підключення до чистого приміщення
  • Система трубопроводу - автоматичне переміщення відходів
  • Ущільнювач – для зменшення об’єму відходів
  • Резервуар для стерилізації і подрібнення під тиском.
  • Конвеєр- автоматична вигрузка мусорних відходів в контейнер
  • Стерилізація всієї системи парою проходить автоматично.

Автоматична система Celitron відповідає стандартам біологічних лабораторій (B класу), мінімізує ризик перехресного зараження, скорочує процес поводження з відходами та зменшує пов’язані витрати.

Купити систему для утилізації фармацевтичних відходів можна онлайн в магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ. Представники інтернет-магазину РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ допоможуть з виробом і комплектацією системи переробки відходів.