Мобільні рентген захисні ширми

Мобільні рентген захисні ширми
Рухомі захисні ширми
Іонізуюче випромінювання має високу проникаючу здатність, що забезпечує діагностичну візуалізацію в медицині. Зворотний бік високої проникаючої здатність є те, що при накопиченні певної дози наноситься велика шкода людському організму. Для цього і потрібен рентген захист.

Компанія Mavig виробляє різні елементи захисту медичного персоналу та пацієнтів від радіаційного проникаючого випромінювання. Одним з таких інструментів є мобільні рентген захисні ширми.

Завдання ширми захистити медичний персонал від рентген випромінювання при проведенні рентгенодіагностичних процедур.
Конструкція складається з рентген захисних матеріалів. Верхня частина виконана з прозорого захисного акрилу зі свинцевим еквівалентом від 0,5 мм. Прозорість необхідна для того, щоб медичний персонал мав візуальний контроль над проведенням рентгенологічних процедур. Залежно від завдань верхня частина може мати вирізи для кращого розміщення над тілом пацієнта (моделі WD 302 і WD 304).
Нижня частина найчастіше виконана з металевого свинцю (від 1 мм і вище), який забезпечує повноцінний захист від іонізуючого випромінювання.
Також конструкція ширми оснащена спеціальними посиленими колесами, які дозволяють проводити позиціонування легко і зручно.
MAVIG виготовляє мобільні ширми з найсучаснішого захисного матеріалу в різних комплектаціях.

Ми враховуємо всі вимоги до обладнання та процедурної методики, а також всі вимоги персоналу. Крім того, готові врахувати індивідуальні запити наших клієнтів на додаток до наших стандартних пропозицій.
Всі наші мобільні ширми за винятком моделі WD258, обладнані спеціальними колесами для зменшення впливу електростатичної енергії.
На сайті інтернет магазину Ренессанс-Медикал Ви можете купити рентген захисні ширми. Важлива деталь – в вартість товару включена доставка в будь-який регіон України.