Апарат підігріву крові, кровозамінників та інфузійних розчинів

Апарат підігріву крові, кровозамінників та інфузійних розчинів

Апарати для підігріву інфузійних розчинів та крові найбільше використовуються при інфузійно-трансфузійній терапії. 

Доведено, що температура переливання крові чи то розчинів має відповідати  температурі тіла. 

Розчин, який нагрітий до температури пацієнта, має менший вплив на стан стінок судин.

Для цього необхідно підігріти розчини, щоб запобігти небажаних наслідків вливання холодних розчинів та досягти успішного результату лікування.

Саме тому системи підігріву використовують для  лікування гіпотермії та спричинених нею ускладнень в до-, інтра- і післяопераційних періодах та уникнення небажаних наслідків введення розчинів.


На що звернути увагу при виборі апарату підігріву:

  • Функціональність- можливість підключення декілька магістралей одночасно. Це дозволить надати допомогу декілька пацієнтам одночасно та заощадити час і забезпечити оперативність
  • Підтримка заданої температури розчину протягом тривалого часу і швидке нагрівання до не обхідної температури – дає можливість використовувати в реанімації та відділеннях інтенсивної терапії.
  • Надійність. Зверніть увагу на особливості блоку управління і контроль роботи апарату. Наявність функції самоконтролю апарату дозволить уникнути перегрівань та несподіваних несправностей. 

Апарати виробництва ТАХАТ забезпечать вам максимальну надійність та комфорт в роботі.

Ви можете купити апарат підігріву інфузійних розчинів, крові та кровозамінників онлайн в магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ. Наші провідні спеціалісти допоможуть підібрати модель, що найкраще відповідає Вашим вимогам.