Системи обігріву пацієнтів і новонароджених

Системи обігріву пацієнтів і новонароджених

Система обігріву пацієнта незамінна, як при тривалих операційних втручаннях, так і в подальшій реабілітації.

Коректна підтримка постійної температури пацієнта забезпечується завдяки прогріванню всієї площі пластини і рівномірної тепловіддачі по всій поверхні тіла хворого. Це поліпшує периферійний потік крові в усіх ділянках тіла та завдяки особливостям гелевих матраців на поверхні нагрівальної пластини здійснює профілактику пролежнів тіла пацієнта.

Системи підігріву виробництва ТАХАТ забезпечують безпечний, швидкий та ефективний обігрів пацієнта, Використовуються для попередження, лікування гіпотермії та спричинених нею ускладнень в до-, інтра- і

післяопераційних періодах.
Критерії вибору системи обігріву пацієнтів:

  1. Нагрівальний модуль має бути безпечним для пацієнтів та персоналу, всі датчики знаходяться всередині модуля.
  2. Якісні матеріали. Дуже важливо, щоб нагрівальний модуль був виготовлений з матеріалу стійкого до розриву і обробки дезінфікуючими розчинами, а інші комплектуючі апарату, також піддавались обробці дезрозчинами. 
  3. Надійний мікропроцесорний блок управління, що забезпечить підтримку заданої температури протягом тривалого часу та само тестування в процесі роботи.

Ви можете купити систему обігріву пацієнтів в Києві за вигідною ціною в нашому онлайн магазині. Звернувшись в інтернет магазин РЕНЕССАНС- МЕДИКАЛ, ви отримаєте якісну консультацію в підборі оптимального варіанту.