Реагуючи на події в світі, щодо поширення COVID-19.
Реагуючи на події в світі, щодо поширення COVID-19.

Реагуючи на події в світі, щодо поширення COVID-19 ми компанія «Ренессанс-Медикал» доклали зусиль, щоб віднайти та доставити в Україну комплекс реанімаційного обладнання.

Перейшовши по цьому посиланню Ви знайдете перелік обладнання для інтенсивної терапії. Все реанімаційне обладнання входить до «Переліку лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання необхідних для здійснення заходів спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Головна ідея нашого списку базується на тому, що інтенсивна терапія пацієнтів з COVID-19 потребує комплексу медичних заходів та відповідно широкого набору медичного інструментарія /обладнання – починаючи з рентген діагностики та створенню умов для виходжування пацієнтів.

Що стосується умов виходжування пацієнтів то звертаємо увагу, що важливі всі деталі які можуть допомогти лікарям інтенсивної терапії надати допомогу пацієнтам з різними рівнями складності стану. Рекомендуємо таке обладнання:

1.    Обладнання для дихальної терапії – це апарати швл та обладнання що забезпечують їх функціонування – концентратори кисню, компресори. Також звертаємо увагу на CIPAP-терапію – це обладнання яке допоможе пацієнтам з легшими формами захворювання.

2.       Реанімаційні аспіратори – для проведення відсмоктування рідини, частин тканини і газів з плевральних порожнин.

3.       Шприцеві дозатори – пацієнти з COVID-19 потребують прецезійної лікарської терапії яку потрібно здійснювати використовуючи інфузійні дозатори.

4.       Засоби моніторингу життєвих показників – це монітори пацієнта, пульсоксиметри які надають лікарям реаніматологам інформацію про стан пацієнтів в поточному режимі.

5.       Реанімаційні ліжка – правильне позиціонування пацієнта на ліжку допомагають полегшити його стан та надати більш правильну терапію.

6.       Підігрів інфузій та обігрів пацієнтів –  дозволяють  ефективно вирішувати питання гіпотермії, підвіщуючи захисні здібності організму пацієнтів.

7.       Дефібрилятори та ларингоскопи, які  допомагають реанімувати особливо складних пацієнтів.

Більшість із вказаного знаходиться на нашому складі в Києві та може бути доставлено замовнику на протязі одного дня. Потрібно враховувати, що до нас щодня звертаються нові замовники, обладнання відвантажуються і тому іноді не весь перелік є в наявності. Але їдуть нові партії товару і ми докладаємо зусиль, щоб прискорити час доставки.

Ми постійно поновлюємо перелік реанімаційного обладнання і відкриті до Ваших запитів і побажань.