На замовлення «Епіцентр» для Інституту кардіології поставлено реанімаційні ліжка.
На замовлення «Епіцентр» для Інституту кардіології поставлено реанімаційні ліжка.

Компанія «Ренессанс-Медикал» здійснила поставку партії з 19 реанімаційних ліжок ScanAfia X ICU Lojer на замовлення групи компаній «Епіцентр» для Національного інституту кардіології імені М. Стражеска НАМН України.

Реанімаційні ліжка Lojer ScanAfia X ICU забезпечують правильне позиціонування пацієнта на ліжку, допомагають полегшити його стан та надати більш правильну терапію. Конструкція ліжок забезпечує комфорт для пацієнтів, а медичному персоналу дозволяє проводити огляд і терапію в зручних умовах. 


Управління пристроєм здійснюється в автоматичному режимі за допомогою пульта.

Виключно мала мінімальна висота значно допомагає медичним сестрам при наданні допомоги важким або літнім пацієнтам. Спинна секція має функцію авторегресії, а широкий діапазон електричних регулювань, опції Тренделенбург / Антитренделенбург та «кардіокрісло» дозволяють проводити найскладніші реанімаційні заходи. Незважаючи на безпечне робоче навантаження в 340 кг, ліжко ScanAfia X ICU  неймовірно легке в переміщенні завдяки 150-мм здвоєним колесам.

За словами медиків, обладнання допомагає рятувати життя хворим з серцево-судинними патологіями, у тому числі і з ускладненнями внаслідок COVID-19, на ще быльшому спеціалізованому рівні. А відомий на всю країну інститут кардіології для хворих з серцево-судинними патологіями перетворюється на сучасний європейський медичний заклад.

Детальніше на:

https://epicentrk.ua/ua/news/chergova-partiyu-medichnogo-obladnannya-dlya-reanimatsiynogo-viddilennya-natsionalnogo-institutu-kar.html

https://epicentrk.ua/ua/news/ryatuyuchy-sertsya.html


Ми завжди відкриті до Ваших запитів і побажань!

Залишити відгук