Виробник госпітального обладнання Lojer Oy викупив виробництво лікарняних меблів Merivaara
Виробник госпітального обладнання Lojer Oy викупив виробництво лікарняних меблів Merivaara

Виробник госпітального обладнання Lojer Oy з Састамали (Фінляндія) придбав один з напрямків компанії Merivaara Oy з виробництва та дистрибуції медичних ліжок, столів для огляду, каталок і ліжок для пологів. Після завершення угоди Lojer Oy стане найбільшим в Скандинавії виробником медичних ліжок. Merivaara буде продовжувати займатися розробкою рішень світового класу для операційних залів, таких як інтегровані системи управління, операційне світло, хірургічні столи, а також рішення для операційних під ключ.

В результаті угоди Lojer окрім управління виробництвом і продажем лікарняного обладнання отримає значний портфель прав інтелектуальної власності і численні реєстрації продуктів по всьому світу. Lojer матиме право використовувати назви продуктів, пов'язаних з Merivaara, протягом наступних чотирьох років.


Lojer Oy

Lojer Group є найбільшим виробником і постачальником госпітального обладнання, а також обладнання та аксесуарів для фізіотерапії в Скандинавії. Компанія займається виробництвом медичних ліжок, операційних столів, оглядових та реабілітаційних столів на власних підприємствах в Састамалі та Кемпеле, Фінляндія. Компанія заснована в 1919 році.  На сьогодні більше 60% продукції компанії постачається на експорт.

www.lojer.com