Косметологічні крісла

Косметологічні крісла

Косметологічне крісло - це незамінний пристрій для салонів краси, СПА-салонів і косметологічних клінік. Для якісного проведення процедур, важливо, щоб пацієнт прийняв зручне положення і міг повністю розслабитися. Це також важливо для досягнення максимального ефекту.

Купити косметологічні крісла і кушетки онлайн необхідно, також для зручності фахівця. Правильно розташоване сидіння допомагає клієнту прийняти відповідне положення, для того щоб майстер міг безперешкодно використовувати апаратуру, проводити процедури, наносити косметичні засоби і так далі.

Від чого залежить вартість крісел косметологічних в Україні?

Щоб купити найкращі косметологічні кушетки, які будуть відрізнятися високою якістю, тривалим терміном експлуатації і доступною ціною, варто розглянути різні варіанти та їх модифікації. У більшості випадків, вартість даних виробів залежить від наступних факторів:

  • Функціональність. Багато крісла можуть розкладатися, що дозволяє використовувати їх як кушетку.
  • Наявність електроприводу. Регулювати висоту косметологічної кушетки і міняти положення крісла можна просто при натисканні відповідної кнопки на пульті управління.
  • Простота використання. Кушетка, яка має можливість зміни декількох положень матиме переваги при виборі фахівцем. Це особливо важливо в процесі проведення процедур, які вимагають різного положення тіла пацієнта.
  • Знімний підголівник і підлокітники. Крісла-трансформери користуються великим попитом, так як в цих моделях можна замінити окремі частини в разі потреби.
  • Якість конструкції кушетки косметологічної і матеріалів виготовлення. Потертий підголівник і нерівні шви навряд чи допоможуть підтримувати позитивний імідж салону краси. Тому, важливо щоб виробник використовував інноваційні технології і відповідав європейським сертифікатам якості.

Кушетки косметологічні в асортименті можна вибрати в каталозі нашого інтернет-магазину. У РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ представлена європейські медичні та косметологічні кушетки, які можна замовити в Києві всього в один клік.