Реабілітаційні столи

Реабілітаційні столи

Меблі для реабілітації призначенні для лікування та відновлення пацієнтів з порушенням опорно-рухового апарату.

Реабілітаційні столи максимально спрощують роботу лікаря і забезпечують комфорт пацієнта. Для зручності пацієнта стіл ділять на секції, щоб регулювати положення та оснащують додатковим отвором для обличчя. Столи для реабілітації також можна комплектувати газовими амортизаторами, колесами та стоперами коліс, електроприводами та іншими аксесуарами в залежності від застосування. Сучасний медичний стіл для реабілітації має дуже міцну, антимікробну оббивку, яка також легко чиститься, водонепроникна і має відмінні дезінфікуючі властивості.

Що Ви отримаєте обравши реабілітаційні меблі виробництва Lojer?

  • Якісні медичні меблі європейського виробництва, що відповідають міжнародним стандартам.
  • Функціональність. Кожна модель спроектована так, щоб забезпечити максимальну функціональність, простоту та зручність у користуванні.
  • Технологічність. Для виготовлення реабілітаційних меблів використовуються самі сучасні технології в конструкції та інноваційні матеріали для оббивки. Все це разом забезпечує надійність і максимальний термін експуатації.

Купити медичні меблі для реабілітації можна в інтернет магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ. РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ пропонує широкий асортимент медичних меблів європейського виробництва в Україні. Наші консультанти допоможуть вибрати модель реабілатаційного столу, яка повністю задовольнить ваші потреби.