Устаткування для фітнесу

Устаткування для фітнесу

Безпечне тренування координації, витривалості і сили.

Медичне обладнання для тренувальної терапії використовують як в медичних закладах, так і в звичайних домашніх умовах. Тренажери Lojer для тренувальної терапії та реабілітації допомагають відновитись після травм, поліпшити кровообіг, координацію, витривалість або силу (в залежності від програм тренування). Різноманітність додаткових аксесуарів до тренажерів Lojer робить їх універсальними медичними тренажерами.


Вибираючи медичне устаткування для фітнесу, необхідно відштовхуватися від загальних правил, на які варто орієнтуватися:

  • Використання медичних тренажерів людиною з обмеженими можливостями повинно бути достатньо комфортним. Для цього використовують пластикові та м’які накладки.
  • Медичне обладнання для тренувальної терапії повинне надійно фіксуватися під час експлуатації. Для фіксації необхідно, щоб тренажер мав широку і стійку основу.
  • Для ефективності проведених тренувань обладнання має бути досить ергономічним.

Медичні тренажери Lojer окрім вище зазначених характеристик, також мають регулювання вагового навантаження та швидкості руху.

Реабілітаційний процес необхідний для одужання та повернення в повноцінне життя пацієнтів. РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ постаралася зібрати в своєму інтернет магазині кращі рішення для тренувальної терапії. Будь-який тренажер відповідає всім вимогам безпеки і комфортності.