Масажні столи

Масажні столи

Початківці фахівці з масажу не завжди замислюються над тим, як правильно вибрати масажний стіл. Однак, від якості і функціональності даного обладнання безпосередньо залежить комфорт пацієнта і ефективність роботи майстра масажиста.

Перш, ніж купити масажний стіл онлайн, зверніть увагу, що ці медичні меблі можуть мати різні габаритні показники, тип, колір та інші параметри. Можна також купити масажний стіл у Києві, який має додаткові пристосування і аксесуари, що дозволить використовувати його для різноманітних мануальних технік. Це дає можливість підвищити ефективність процедури, а також зробити сеанс максимально комфортним і ефективним для пацієнта.

Масажні столи та їх характеристики.

Вирішивши купити масажний стіл, фахівцям варто подумати над тим, якій конструкції та ключовими характеристиками краще віддати свою перевагу. Незважаючи на широке розмаїття цікавих моделей, є ряд технічних характеристик, які потрібно враховувати у всіх випадках:

  • Механізм регулювань. Столи для масажу можуть регулюватися за допомогою електромотора, гідравлічного приводу або механічно. Електропривід дозволяє регулювати висоту та окремі секції столу, плавно і практично безшумно, що забезпечує додатковий комфорт для пацієнта.
  • Ширина і висота. Найбільш зручний у використанні стіл, від 60 см шириною і довжиною в межах 2 м. Так само, він повинен мати широкий діапазон регулювання висоти, що особливо важливо для полегшення робочого процесу фахівця.
  • Навантаження. Найміцніші моделі можуть витримувати вагу в межах двухсот кілограм.
  • Якість. Щоб оцінити міцність і довговічність виробу, необхідно звернути увагу на його вартість. Ціна якісної європейської продукції не може бути занадто низькою.
  • Колір. Цей параметр не є одним з найважливіших. Але, якщо ви хочете оформити своє робоче місце в певних відтінках, наші виробники медичних меблів дають можливість зробити це без особливих складнощів.

Щоб купити стіл масажний високої якості відносно недорого, розгляньте асортимент інтернет-магазину РЕНЕСАНС-МЕДІКАЛ. Наші консультанти допоможуть вибрати модель масажного столу, яка повністю задовольнить ваші потреби.