Для інфекційних відділень

Для інфекційних відділень

Для оптимізації логістики та простору в любому медичному закладі використовують медичні візки. В інфекційних відділеннях  використовують візки для зберігання захисного матеріалу, одноразових матеріалів, одягу, ковпачків, масок, рукавичок. Маючи все необхідне під рукою, медичний персонал може повністю зосередитися на догляді за пацієнтами.

Візки повинні бути мобільними, компактними і гігієнічними. Навіть при повному завантаженні медичний візок повинен вільно пересуватися, для цього їх виготовляють із сучасних матеріалів і встановлюють на колесах діаметром 100 мм. Конструкція для компактності складається з моноблочного каркасу, шухлядок і додаткових аксесуарів відповідно до призначення самого візка. Всі матеріали, з яких виготовлені візки для інфекційних відділень, стійкі до дії дезінфікуючих, миючих, спиртовмісних засобів, хлоргексидину.

РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ пропонує медичні візки виробництва Insausti, що можна використовувати в інфекційних відділеннях. Купити медичний візок в Києві можна легко, швидко і з безкоштовною доставкою в будь-який регіон України. Звертайтесь до консультантів інтернет-магазину, вони дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять.