МРТ

МРТ

Візки для МРТ – це візки спеціально виготовлені з матеріалу зі зменшеними магнітними характеристиками, щоб їх можна було використовувати в кабінетах МРТ. 

Медичний візок допоміжний засіб для роботи персоналу, який має надійні експлуатаційні якості, легкий, маневрений і з невеликими розмірами. Візки медичні Insausti мають всі вище перечисленні характеристики, окрім того виготовлені з високоякісних матеріалів, що відповідають міжнародним стандартам. Моноблочний каркас забезпечує жорсткість та надійність, а робоча поверхня, виготовлена з ударостійкого поліетилену, що стійкий до спиртів, дезінфікуючих розчинів, забезпечує максимальний рівень гігієни і чистоти.Які переваги покупки медичного візка для МРТ в онлайн магазині:

  1. Економія часу і коштів. Обрати модель і зробити замовлення можна в зручний для вас час та ще за доступною ціною та безкоштовною доставкою.
  2. Якість та надійність. Замовивши обладнання в інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ, ви отримаєте сертифікований товар, що відповідає всім медичним вимогам.
  3. Кваліфікаційна консультація. Представники нашого онлайн магазину з радістю допоможуть підібрати товар, що відповідає вашим вимогам за доступною ціною.

Звертайтесь до консультантів РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ!