Транспортні

Транспортні

Медичний візок - спеціальне пристосування, що використовується в лікувально-профілактичних установах для транспортування і короткочасного зберігання інструментів, приладів, лікувальних препаратів, тощо.

Візки, що мають міцні колеса діаметром 125 мм та додаткові вертикальні ручки, зручно використовувати для транспортування різного обладнання та медикаментів. Перш, ніж купити медичний візок для транспортування онлайн, зверніть увагу, що дане обладнання може мати різні габаритні показники, тип, колір та інші параметри.

Що потрібно знати при купівлі медичного візка для транспортування?

  1. Візки, що виготовленні з нержавіючої та сталі та міцного АВС-пластику, будуть довго слугувати. Матеріали стійкі до спиртовмісних, дезінфікуючих розчинів забезпечать легку чистку та гігієну в цілому.
  2. Моноблочна структура каркасу буде більш жорсткіша і витримає більші навантаження чим зварні конструкції.
  3. Медичні візки з більшим діаметром коліс в діапазоні 100-125 мм буде простіше перевозити з одного приміщення в інше.
  4. Універсальність і багатофункціональність медичного візка залежить від можливостей комбінування різних аксесуарів на візку. 

Ми пропонуємо широкий асортимент медичних візків та універсальних медичних візків за доступною ціною. Фахівці інтернет-магазину РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ будуть раді відповісти на будь-які ваші додаткові питання, що стосуються вибору продукту та підберуть оптимальну модель візка.