Невідкладна допомога

Невідкладна допомога

Візки для невідкладної допомоги – це медичні візки, що мають спеціальне облаштування для надання першої медичної допомоги і використовуються в реанімаціях і відділеннях надання невідкладної допомоги в медичних установах, лікарнях. Медичний візок має підтримувати різне обладнання для різних видів втручань, серед них такі як: складальний столик для аспіратора чи дефібрилятора, контейнер для відпрацьованих голок та шприців, тримач для кисневого балона, ємкість для відходів з кришкою, місткі шухляди зі знімними табличками, для ідентифікації медичних засобів, що знаходяться всередині, поворотний столик з ременем фіксації для монітора, інфузійна стійка, дошка для масажу серця.

На що варто звернути увагу при покупці медичного візка для невідкладної допомоги?

  • Маневреність. Зверніть увагу на габаритні розміри, розміри коліс і якість матеріалу. Оптимальні розміри для швидкого пересування 640*480*1005 мм. Колеса з м’яким протектором і діаметром 125 мм забезпечать легке маневрування.
  • Робоча поверхня візка та каркас. Для забезпечення асептики та належної гігієни поверхня візка має бути виготовлена з високоякісного поліетилену, що витримує спиртовмісні, миючі та дезінфікуючі засоби. Моноблочний каркас з нержавіючої сталі буде слугувати довго і витримує значні навантаження.
  • Функціональність. Важливо, щоб медичний візок для невідкладної допомоги був укомплектований достатньою кількістю аксесуарів для надання першої допомоги. Звертайте увагу які аксесуари входять в комплектацію.  

Купити медичний візок швидкої допомоги в Києві за доступною ціною можна в інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ. В нашому магазині великий асортимент високоякісної продукції, що має сертифікати відповідності українських і європейських стандартів.