Анестезіологічні

Анестезіологічні

Візок для анестезії - це багатофункціональний візок для невідкладної допомоги, операційних залів, реанімації. Дані медичні візки комплектуються необхідними аксесуарами, що забезпечують ефективність і швидкість проведення анестезії в різних клінічних випадках.


Як купити медичний візок для анестезії?

  1. Визначіть для себе оптимальні розміри візка, щоб він вільно міг переміщатись по всім відділенням лікарні. Міжнародні  стандарти рекомендують 640*480*980 мм або  900*630*980 мм.
  2. Зверніть увагу на матеріали з якого виготовлений візок. Щоб забезпечити чистоту і стерильність всього обладнання в лікарні, варто вибирати матеріали, які піддаються обробці дезінфікуючими розчинами.
  3. Приділіть увагу конструктиву колеса та шухляд. Антистатичні колеса з м’яким протектором будуть легко і тихо переміщатись по приміщенню. Шухляди, що мають стандартизовані розміри і оснащені захисним механізмом від ударів, будуть зручними в експлуатації.

Якщо вам потрібен медичний візок для анестезії, то придбати обладнання в Києві можете вже сьогодні. Для цього замовляйте обладнання в нашому інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ, обравши модель і оформивши заявку. Консультанти онлайн магазину допоможуть обрати медичний візок за доступною ціною.