Миючі машини

Миючі машини

Що таке мийно-дезінфекційна машина і термодезінфектор? Це такий апарат, який забезпечує автоматичне очищення та дезінфекцію медичних та хірургічних інструментів, що використовується в медичних клініках різного рівня і профілю.

Камера, в якій відбувається мийка та дезінфекція, оптимізована для зручного розташування різних інструментів, має широкий асортимент корзин, що забезпечує більший обсяг завантаження і дозволяє економити час і кошти клініки.

Всі показники процесу мийки-дезінфекції надійно контролюються для відповідності високим стандартам якості знезараження.

У нижній частині апарату знаходяться рідкі засоби для обробки (засіб для чищення, нейтралізатор і ополіскувач) з дозуючим модулем. Функція автоматичного дозування цих засобів дозволяє оптимізувати процеси очищення та сушіння. Дезінфекція інструментів здійснюється гарячою водою протягом запрограмованого інтервалу часу.

Система оснащена вбудованою функцією ведення звітності та передача файлів за допомогою карт пам'яті або з комп'ютерної мережі.

Системи мийки-дезінфекції прості в роботі і обслуговуванні.

Для ефективної роботи термодезінфекціі медичних інструментів дуже важливо правильно підібрати і купити комплект кошиків і підставок. Менеджери інтернет-магазину РЕНЕСАНС-МЕДИКАЛ проконсультують і підберуть під Ваші завдання комплект необхідних аксесуарів.