Середні парові стерилізатори

Середні парові стерилізатори

Стерилізатор знищує всі патогенні організми під впливом тепла, тиску чи випромінювання. Міжнародні гігієнічні стандарти рекомендують використовувати автоклави, що стерилізують медичне обладнання та інструменти насиченою парою.

Під паровим стерилізатором розуміється герметичний посуд під тиском, призначений для теплової обробки матеріалів при підвищеній температурі та тиску, що відрізняється від атмосферного. Висока температура насиченої пари та достатній час витримки гарантують надійну стерилізацію медичних інструментів, текстильних виробів та іншого медичного обладнання. Парова стерилізація зазвичай виконується за нормальної температури 134 градуси. Фракційне попереднє вакуумування виконується неодноразово. При цьому з камери стерилізатора відкачується повітря, що гарантує надійне знезараження пустотілих інструментів складної форми, зокрема ендоскопів, рукояток стоматологічних інструментів та ультразвукових аспіраційних канюль.

Середні парові стерилізатори

  • Кругла камера - від 50 до 200 літрів.
  • Швидкість і економія - стерилізаційні цикли від 21 хвилин з використанням сучасних систем водо- та енергозбереження.
  • Найкраще рішення - для лікарень, медичних центрів, та для вторинної стерилізації під час екстреної допомоги в операційних залах.

Середні парові стерилізатори проводять пре-вакуумну і пост-вакуумну стерилізацію. Розроблені для здійснення стерилізації найвищого рівня упакованих або не упакованих матеріалів та інструментів: тканин, хірургічних інструментів, посуду та інших матеріалів стійких до пару та термічної обробки. Стерилізатори потужністю від 75 до 200 літрів можуть використовуватись для лікарень, медичних центрів та операційних блоків. 

Середні парові стерилізатори використовують пар під тиском при температурах від 121 ° C до 134 ° C. Агрегати стандартні, оснащені внутрішніми парогенераторами, що забезпечує швидкісні цикли з низьким енергоспоживанням, а також усувають залежність від зовнішнього джерела пари.

Як купити паровий стерилізатор/автоклав медичний?

Замовити паровий стерилізатор (автоклав медичний) онлайн у Києві можна у нашої компанії РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ. Щоб дізнатися ціну парових медичних стерилізаторів, зверніться до представників нашого інтернет-магазину. Фахівці РЕНЕСАНС-МЕДИКАЛ не тільки озвучать актуальну вартість товарів, що пропонуються, але також допоможуть визначитися з вибором моделі.

Оформивши замовлення на сайті або по телефону, ви зможете отримати у будь-який зручний спосіб фірмовий стерилізатор, який має всі необхідні сертифікати відповідності та гарантії виробника. Ми пропонуємо тільки оригінальні товари медичного призначення, які не мають жодних сумнівів.