Великі парові стерилізатори

Великі парові стерилізатори

Автоклави від 10 до 880 літрів являють собою стаціонарні системи з прямокутними камерами. Найчастіше встановлюються в спеціалізованих відділеннях великих клінік (Центральні стерилізаційні відділення - ЦСВ), а також фармацевтичних і біотехнологічних установах.

  • Великий об'єм - від 110 л до 880 л (від 1 до 12 одиниць STU).
  • Широкі можливості налаштування – з великим вибором аксесуарів та опцій.
  • Швидкість і економія - стерилізаційні цикли від 21 хвилини з сучасними системами водо-та енергозбереження.
  • Великі парові стерилізатори - найкраще рішення - для лікарняних ЦСВ, фармацевтичних та біотехнологічних закладів.

Великі парові стерилізатори  проводять пре-вакуумну і пост-вакуумну стерилізацію. Розроблені для стерилізації найвищого рівня. Призначені для використання в великих лікарнях (ЦСВ), а також фармацевтичних та біотехнологічних закладах. 

Стерилізатори здійснюють стерилізацію упакованих або не упакованих виробів: тканин, хірургічних інструментів, посуду та інших матеріалів, стійких до пару та термічної обробки від 121°С до 134 °С. Стерилізатори можуть бути оснащені внутрішніми парогенераторами, щоб забезпечити швидкі цикли з ефективним споживанням енергії та усунути залежність від зовнішнього джерела пари та якості пари.

Дізнатися ціну на парові стерилізатори, можна в  інтернет-магазині Ренессанс-Медикал. Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором моделі та підібрати необхідні аксесуари.

Зробивши замовлення ви зможете будь-яким зручним способом отримати фірмовий стерилізатор, який має всі необхідні сертифікати відповідності та гарантії виробника. Ми пропонуємо тільки оригінальні медичні товари, в чому немає сумнівів.