Контейнери, лотки

Контейнери, лотки

Стерилізаційні контейнери (лотки, касети) це ємності в яких містяться медичні інструменти для обробки в парових стерилізаторах і мийках-дезінфекторах.

Компанія Melag пропонує інтегровану систему, яка складається з промивних касет і стерилізаційних контейнерів. Інструменти розміщуються безпосередньо в промивних касетах, які потім проходять очистку і дезінфекцію. Далі промивні касети розміщуються у відповідні стерилізаційні контейнери, і процес упаковки інструменту на цьому завершується. Така система економить до 30 хвилин на кожному циклі обробки інструменту в порівнянні з індивідуальною упаковкою інструменту для стерилізації з подальшою упаковкою стерильного інструменту.

Стерилізаційні контейнери MELAG відповідають європейським стандартам і забезпечують захист від забруднень під час зберігання хірургічних наборів. Після успішної стерилізації та сушіння, упакований інструмент може зберігатися до 6 місяців, за умови, що він зберігається в місці, захищеному від проникнення пилу (наприклад, в шафі або в ящику столу).

Стерилізаційні контейнери мають отвір в днищі і кришці, і забезпечені одноразовими паперовими фільтрами для захисту від забруднення, замінними після кожної стерилізації.

Для правильного вибору стерилізаційних контейнерів звертайтеся в інтернет магазин РЕНЕСАНС-МЕДИКАЛ, наші досвідчені менеджери допоможуть здійснити вибір, оформлять замовлення і доставку в будь-який регіон України.