Парові стерилізатори

Парові стерилізатори

Паровий стерилізатор медичний - це обладнання, яке за допомогою водяної пари здійснює якісну стерилізацію самого різного медичного інструменту. Парові стерилізатори включають в себе камеру стерилізації, вбудований парогенератор, вакуумний насос, датчики температури / тиску. При взаємозв'язку всіх перерахованих систем, надається можливість отримати стерильні вироби.

Застосування стерилізаторів парових / автоклавів класу В.
Купити паровий стерилізатор онлайн в Києві можна для автоклавування різних медичних інструментів, серед яких:
  • Хірургічні або стоматологічні приналежності.
  • Інструмент, виготовлений з термостійкого гумового матеріалу.
  • Текстиль різного призначення.
  • Скляні колби, шприци та пробірки.
  • Медичні препарати, поміщені в спеціальну упаковку.
Стерилізатор паровий настільний відрізняється невеликими розмірами і може без проблем переміщатися з одного приміщення в інше. Такі компактні моделі широко застосовуються в медичних лабораторіях, стаціонарах, передопераційних, салонах краси, аптеках і так далі.
Автоклави від 75 до 880 літрів являють собою стаціонарні системи з круглими або прямокутними камерами. Найчастіше встановлюються в спеціалізованих відділеннях великих клінік (Центральні стерилізаційні відділення - ЦСВ), а також фармацевтичних і біотехнологічних установах.
Щоб дізнатися ціну стерилізаторів парових медичних, зверніться до представників нашого інтернет-магазину. Фахівці РЕНЕСАНС-МЕДИКАЛ не тільки назвуть актуальну вартість пропонованих товарів, але також допоможуть визначитися з вибором моделі.
Оформивши замовлення на сайті або по телефону, ви зможете отримати будь-яким зручним способом фірмовий стерилізатор, який має всі необхідні сертифікати відповідності та гарантії виробника. Ми пропонуємо тільки оригінальні товари медичного призначення, в якості яких не виникає жодних сумнівів.