Апарати підігріву крові, кровозамінників та інфузійних розчинів

Апарати підігріву крові, кровозамінників та інфузійних розчинів

Апарати підігріву інфузійних розчинів часто застосовують як в реанімаціях, так і в палатах інтенсивної терапії.

Системи підігріву використовують для вирішення питання гіпотермії пацієнтів та спричинених нею ускладнень в до-, інтра- і післяопераційних періодах та уникнення небажаних наслідків введення розчинів.

Як вибрати апарат підігріву розчинів?
Рекомендуємо більш детально зупинитися на функціональності самого апарату.

  • Для проведення необхідних процедур в реанімації та відділеннях інтенсивної терапії важливо забезпечити швидке постачання розчинів потрібної температури. Апарати має швидко нагрівати розчин і підтримувати температуру протягом тривалого часу.
  • Підключення декількох магістралей до одного апарату заощадить час і дозволить оперативно надавати допомогу пацієнтові.
  • Блок управління, що сам контролює роботу системи і сигналізує про будь які зміни, дозволить уникнути несподіваних несправностей та нестандартних ситуацій.


Пропонуємо якісні і надійні системи підігріву інфузійних розчинів і кровозамінників виробництва ТАХАТ. Дані апарати мають всі необхідні якісні і кількісні характеристики та дуже прості у використанні.
Ви можете купити апарат підігріву інфузійних розчинів, крові та кровозамінників онлайн в магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ. Наші провідні спеціалісти допоможуть підібрати модель, що найкраще відповідає Вашим вимогам.