Прикроватні монітори, пульсоксиметри, дефібрилятори

Прикроватні монітори, пульсоксиметри, дефібрилятори

Монітори пацієнта, пульсоксиметри – засоби моніторингу життєвих показників пацієнта.  За рахунок даного обладнання є можливість ефективно і якісно проводити  діагностику та лікування.

На сьогоднішній день маємо величезну різноманітність моделей даних приладів, вони відрізняються високою функціональністю, зручністю у використанні, а також характеризуються широким спектром можливостей і технологічних рішень.

Що потрібно врахувати при купівлі монітора для пацієнта?

  • Де буде використовуватись даний пристрій? Якщо плануєте використовувати в машинах невідкладної допомоги варто, щоб монітор працював від акумулятора або бортової мережі.
  • Функціональність. Важливо, щоб монітор відображав такі показники: насичення киснем артеріальної крові, пульс, АТ, темп дихання, наявність аритмій. Сучасні моделі підтримують до 7 графічних каналів.
  • Не менш важливо мати можливість інтеграції монітору для пацієнта в централізовану станцію спостереження. Така єдина система моніторингу дозволить спостерігати за станом здоров'я в режимі реального часу.

В інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ є можливість купити монітори пацієнта, пульсоксиметри, дефібрилятори за доступною ціною. Консультанти нашого магазину допоможуть зробити вигідний вибір. Здійснюється доставка обладнання у всі регіони України.