Штучна вентиляція легень

Штучна вентиляція легень

Сучасне обладнання, яке використовується для реанімації, є комплексом технічних засобів, якими оснащують палати інтенсивної терапії, реанімаційні відділення лікарень, а також автомобілі швидкої медичної допомоги. Сьогодні особливої важливості набули апарати ШВЛ для боротьби з COVID-19.

Апарат штучної вентиляції легенів (апарат ШВЛ) — це медичне обладнання для примусової подачі підігрітої та зволоженої газової суміші (кисень і стиснуте повітря) в легені для насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу.

Купуючи апарат штучної вентиляції легенів, слід звертати увагу на :

  • Кількість режимів вентиляції, що підтримує апарат, це дозволить підібрати оптимальний варіант, виходячи з конкретної клінічної ситуації.
  • Яка процедура підключення пацієнта до апарату? Спрощена процедура допоможе оптимізувати роботу лікаря, а кнопки прямого доступу відкриють можливість оперативно реагувати на зміни стану пацієнта.
  • Безперевний моніторинг стану пацієнта. Апарат з безперервним моніторингом дасть можливість слідкувати за поточним станом пацієнта в будь який момент часу.

У нашому інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ можна придбати високоякісні апарати штучної вентиляції легенів за доступною ціною. Усі моделі позитивно зарекомендували себе на вітчизняному ринку, заслужили схвальні відгуки лікарів, відрізняються зручністю, надійністю і довговічністю.