Пересувні та стаціонарні рентгенівські системи

Пересувні та стаціонарні рентгенівські системи

Якісна і правильна діагностика являється основою ефективного лікування. Для лікування COVID-19 та інших захворювань необхідно спочатку правильно діагностувати. Одним з найбільш поширених методів діагностики є використання рентген апаратів.

Рентген апарати використовують практично в любій сфері медицини, оскільки вони дозволяють діагностувати великий спектр захворювання. Якісний рентген апарат дозволяє працювати з різними видами органів.

Одним із видів рентгенівських апаратів є так званні палатні рентгени, що відрізняються своє мобільністю і компактними розмірами.
Конструкція пересувних рентген-установок включає в себе:

  • блок системи формування рентгенівського випромінювання;
  • блок системи реєстрації зображення;
  • рухомий штатив.


Палатний рентген апарат спроектований таким чином, щоб забезпечити його надійну роботу при частих переміщеннях і зіткненнях.

Переваги мобільних рентген апаратів:

  • Мобільність. Апарати даного виду забезпечені великими передніми колесами, які дозволяють зручно і швидко переміщати пристрій, але при цьому не заважають установці впритул до ліжка пацієнта.
  • Достатньо велике відділення для касет дозволяє проводити рентген ряду пацієнтів відразу, а дистанційне керування зйомкою - максимально захистити персонал.
  • Установка має високу потужність, отримуючи живлення при цьому від звичайної електричної розетки.
  • Сучасне програмне забезпечення передбачає вибір необхідного режиму роботи для кожного пацієнта, обмежуючи дозу опромінення рамками необхідного.

Пропонуємо купити мобільний рентген апарат в інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ. Для замовлення залиште заявку на сайті ren-med.com.ua або зв'яжіться з нами по телефону. Будемо раді співпраці!