Реанімаційні ліжка, каталки

Реанімаційні ліжка, каталки

Рівень сучасних медичних технологій дає можливість забезпечити якісну діагностику, належне лікування та необхідні умови для всіх лікарських процедур.

Сучасні реанімаційні ліжка забезпечують правильне позиціонування пацієнта на ліжку, допомагають полегшити його стан та надати більш правильну терапію. Конструкція дозволяє хворому відчувати себе зручно, а медичному персоналу проводити огляд і виконувати маніпуляції в максимально комфортних умовах.

Ліжко для лежачих хворих має регульовані спинну секцію, поручні і нижню секцію. Управління пристроєм здійснюється в автоматичному режимі за допомогою зручної кнопкової панелі або за допомогою спеціальних важелів в гідравлічних моделях.

Купуючи ліжко для реанімації чи палат інтенсивної терапії варто звернути увагу на наступне:

  • Конструкція ліжка. 3- , 4- секційні ліжка можуть забезпечити зручне положення для пацієнтів.
  • Якість матеріалів. Сучасні матеріали не викликають алергічні реакції та є більш безпечними і екологічними.
  • Покриття конструкції. Покриття не повинно реагувати на медичні препарати, кислоти та інші хімічні речовини. Від цього самим прямим чином залежить зовнішній вигляд виробу.
  • Міцність. Надійний каркас може витримувати навантаження до 250 кг.

Купити реанімаційні ліжка онлайн за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині. В каталозі РЕНЕСАНС-МЕДИКАЛ представлена високоякісна продукція, замовити яку можна всього в один клік. Наші консультанти допоможуть вибрати модель, яка задовольнить вимоги, як пацієнтів, так і медичного персоналу.