Інфузійні дозатори

Інфузійні дозатори

Пацієнти з COVID-19 потребують прецезійної лікарської терапії, яку потрібно здійснювати використовуючи інфузійні дозатори.

Насос шприцевий або інфузійний дозатор – це прилад, що використовується для дозованого введення лікарських препаратів, для інфузії. Насос являється одним із видів інфузійних помп, що представляє собою електричний прилад, який забезпечує введення рідини з певною швидкістю, яка міститься у шприці.Вісма-Планар пропонує великий вибір насосів шприцевих, інфузійних, що відповідають різним вимогам сучасної клінічної практики у зв'язку з різними клінічними випадками.

В нашому інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ можете придбати надійний інфузійний дозатор за доступною ціною. Всі дозатори мають просту і зрозумілу панель управління, широкий діапазон регулювання показників введення, автономне джерело живлення. Все це разом забезпечить зручність в експлуатації і можливість оперативного реагування на зміни стану пацієнта.

Звертайтесь до представників нашого інтернет-магазину. РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ має великий асортимент сертифікованого медичного обладнання та  пропонує сервісне обслуговування.