Інфузійні стійки

Інфузійні стійки

Штатив медичний - це незамінне обладнання, яке може використовуватися, як в лікарняних, так і домашніх умовах. Стійка для інфузійних систем не займає багато місця, а також може без проблем пересуватися з однієї частини кімнати в іншу.

Купити медичний штатив в Києві можна з колесами, стаціонарний, складаний або телескопічний. Конструкція виробу часто виготовляється з нержавіючої сталі, що забезпечує їй тривалий період експлуатації і можливість дезінфекції.

Щоб купити штатив медичний складний онлайн, який буде максимально мобільним, звертайте увагу на наявність спеціальних коліс. Це дасть можливість акуратно пересувати штатив медичний, без побоювання пошкодити його.

Чому варто купити штативи медичні в інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ?

Купити розбірний медичний штатив для крапельниць в Україні сьогодні не складно. У нашому інтернет-магазині представлена надійна медична продукція високої якості. Що стосується переваг співпраці з нами, то це:

  • Продукція, яка має сертифікати відповідності та гарантії виробників.
  • Ціна - якість. Вартість пропонованої продукції відповідає якості.
  • Консультативна допомога фахівців. До того, як замовити медичне обладнання, скористайтеся допомогою наших консультантів, які роз'яснять всі переваги і особливості того чи іншого товару, а також допоможуть вибрати виріб, що найкраще відповідає заданим критеріям.

Для оформлення замовлення, зателефонуйте нам за контактним номером телефону або заповніть форму на сайті. Ми зателефонуємо вам в найкоротші терміни.