Каталки

Каталки

Сьогодні в медичних установах основний наголос робиться на якість обслуговування і створення комфортних умов для пацієнтів. Отже, на перший план виноситься закупівля необхідного медичного обладнання, а також таких функціональних допоміжних елементів, як каталки медичні, носилки, ліжка, матраци і так далі.

Вибираючи крісло-каталку для перевезення хворих в Києві, перш за все необхідно звернути увагу на мобільність виробу. Одними з кращих варіантів є каталки, які можуть трансформуватися і підходять для транспортування хворих, як в сидячому, так і в лежачому положенні.


Щоб вибрати онлайн якісну каталку для лежачих хворих, зверніть увагу на наступні характеристики:

  • Міцність конструкції. Самі вантажопідйомні каталки розраховані на вагу від 200 кілограм.
  • Система регулювання.
  • Наявність додаткових опцій і аксесуарів, які дозволять більш ефективно використовувати обладнання.
  • Зручність транспортувальних ручок, міцність коліс для безпеки пересування пацієнта, а також, можливість установки п'ятого колеса для поліпшення мобільного характеристики каталки.
  • Стійкість матеріалів зовнішнім негативним факторам. Всі каркасні частини каталки повинні бути покриті спеціальною фарбою, яка виключає окислення металу, внаслідок взаємодії з кислотами і хімічними речовинами.
  • Ціна каталок для хворих. Вибираючи виріб по такому фактору, як вартість, не забувайте про надійність технічних характеристик.

Зручні каталки для транспортування пацієнтів від РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ.

Щоб купити каталку медичну в Україні, яка повністю задовольнить всі вимоги медперсоналу і пацієнтів, розгляньте асортимент продукції нашого онлайн-магазина. Тут можна замовити зручні медичні меблі, просто зателефонувавши за контактним номером телефону.