Прикроватні тумбочки і стільці лікаря

Прикроватні тумбочки і стільці лікаря

Для забезпечення належного догляду за пацієнтами необхідно мати якісні та зручні медичні меблі. Медична тумбочка являється одним із елементів медичних меблів, встановлюється біля ліжка, значно підвищує рівень комфорту пацієнта і спрощує роботу обслуговуючого персоналу.
Красива і функціональна тумбочка стає також й елементом інтер'єру палати.
Приліжкові тумбочки важливі для пацієнтів, в них можна зберігати особисті речі під час перебування в лікарні.

Стільці Lojer призначені для професійного медичного застосування. Якість і ефективність роботи медпрацівника напряму залежать від зручності робочого місця. Медичні стільці мають різноманітну конструкцію  в залежності від призначення: із спинкою й без неї, пересувні й стаціонарні, з поворотним і фіксованим сидінням, лабораторні, для ін’єкцій, для масажу тощо.

Зручні та комфортні стільці Lojer мають міцний металевий каркас, анатомічну форму м’яких елементів, антибактеріальне покриття поверхонь, регулювання висоти системою газліфт, сучасний ергономічний дизайн.  Крім вище вказаного, компанія Lojer поліпшила зручність використання стільців зменшивши розмір основи, але залишивши їх міцними, як і раніше. Сидіння регулюється відповідно до рухів користувача, збільшуючи радіус дії та зменшуючи навантаження на грудну клітку.

Різноманітність приліжкових тумбочок за розмірами, дизайном, функціоналом сьогодні дуже велика. Зазвичай тумбочки оснащуються шухлядами і полицями та колесами для зручного переміщення.

Критерії підбору тумбочки пацієнта:

  • Розміри. Як показує практика, зручними у використані тумбочки з висотою в діапазоні 800-900 мм, шириною 500-600 мм, глибиною 600-700мм.
  • Стійкість до дезінфекції. Матеріали, з яких виготовленні тумбочки, мають бути стійкими до інтенсивного впливу різних миючих, дезінфікуючих засобів.
  • Зручність в транспортуванні. Медичні меблі мають переміщатись легко без зусиль, навіть якщо вони громіздкі. В цьому допомагають коліщатка, можуть обладнуватись гальмами, щоб не було випадкових рухів.

Якщо ви хочете купити приліжкову тумбочку чи стілець для лікаря наша компаніє гарантує ефективну співпрацю. Консультанти інтернет магазину РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ допоможуть вам підібрати найкращу модель медичної тумбочки.