Матраци

Матраци

Стаціонарне лікування в медичній установі - це значний стрес для організму. Але, зручні медичні матраци допоможуть забезпечити людині не тільки комфорт під час відпочинку, а й зменшать вплив на м'які тканини.

При виборі матраців для лікарень онлайн в Києві, перш за все необхідно виходити з потреб пацієнтів в додатковому комфорті та вимог лікувального процесу. Матрац для медичних ліжок повинен відповідати нормам і стандартам, а також не нести загрози здоров'ю хворого.

Якщо пацієнти не піднімаються з ліжка, краще вибрати медичні матраци від пролежнів. Це виріб розроблено таким чином, щоб повністю виключити можливість додаткових проблем зі здоров'ям у пацієнтів.

Який матрац для лікарні краще купити?

Щоб замовити медичний ортопедичний матрац, який буде на 100% задовольняти потреби пацієнта і вимоги лікувального процесу, зверніть увагу на наступні характеристики:

  • Екологічна чистота матеріалів. Важливо, щоб матрац не викликав алергічні реакції, що може значно нашкодити здоров'ю пацієнта.
  • Гігроскопічність. Поглинання вологи і можливість пропускати повітряні потоки - одні з ключових вимог, особливо, коли питання стосується лежачих хворих.
  • Якісні матраци повинні просочуватися спеціальною рідиною, яка під час пожежі не дасть виробу швидко спалахнути.
  • Висока міцність і стійкість зовнішніх негативних факторів. У лікарняних умовах матраци активно експлуатуються, отже, зносостійкість є в пріоритеті.

В інтернет-магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ можна вибрати якісні медичні матраци для лежачих хворих, які відповідають встановленим вимогам. Наші представники озвучать актуальні ціни, а також допоможуть визначитися з вибором найкращого виробу.