Акушерське ліжко

Акушерське ліжко

Для проведення різних маніпуляцій в пологових будинках необхідні максимально комфортні умови для жінок. Спеціальне оснащення включає в себе високоточне медичне обладнання, а також зручні меблі.

Правильно підібране акушерська ліжко - це не тільки предмет інтер'єру пологового залу. Від його конструкції залежить зручність породіллі і можливість персоналу правильно виконувати лікарські маніпуляції.

Ціна акушерських ліжок в Києві може бути різною. Замовляючи виріб онлайн, не варто вибирати занадто дешеві моделі. Від вартості конструкції залежить її якість, функціональність виробу і оперативність роботи медичного персоналу. Це говорить про те, що на здоров'я не варто економити!

Переваги ліжок для пологів.

Крісло-ліжко для пологів оснащено додатковими елементами, які необхідні для того, щоб максимально прискорити і полегшити процес дітонародження. Завдяки регульованим частинам конструкції, жінка займає правильне положення, що значно зменшує можливі больові відчуття. Що стосується інших переваги родових ліжок, це:

  • Конструкція складається з декількох окремих секцій, кожна з яких регулюється окремо.
  • М'яке верхнє покриття забезпечує максимальну зручність для пацієнтки.
  • Можливість установки додаткових елементів.
  • Простота використання, невибагливість у догляді і тривалий термін експлуатації.

Щоб купити ліжка акушерські з електро/гідроприводом, скористайтеся пропозиціями нашого інтернет-магазину. У РЕНЕСАНС-МЕДІКАЛ можна вибрати продукцію найвищої якості за прийнятною ціною.