Ліжечка для новонароджених

Ліжечка для новонароджених

Ліжечка для новонароджених – це спеціалізовані меблі для оснащення пологових і педіатричних відділень, дитячих лікарень та центрів реабілітації. Ліжечка спроектовані так, щоб забезпечити анатомічно правильне положення немовляти, убезпечити його від падіння, створити комфортні умови для догляду і медичних маніпуляцій.

Медичне ліжечко для новонароджених має пластиковий кювез і металеві підставку. Кювез представляє собою ванночку прямокутної форми з невисокими бортиками, що виготовляється з високоміцного пластику. Для зручного користування і легкого переміщення встановлюються колеса зі стоперами. Дитячі ліжечка гігієнічні, безпечні і зручні.На що звернути увагу при купівлі ліжка для новонароджених?

  • Матеріали з яких зроблено ліжечко. Всі елементи конструкції мають бути виготовленні з матеріалів стійких до корозії і не виділяють шкідливих речовин. Всі матеріали мають витримувати багаторазову обробку миючими та дезінфікуючими речовинами.
  • Габарити ліжка, зручне розташування в потрібному місці та відповідність зросту і статурі новонароджених дітей.
  • Наявність колес. Моделі, в яких передбачені колеса зі стоперами, варто вибирати, якщо планується переміщення ліжечка в межах приміщення чи між відділеннями.
  • Можливість додаткового дооснащення: матрац, штатив для вливань, матрац з нагрівальним елементом та іншими аксесуарами.

Дизайн ліжок Lojer заснований на нових стандартах директиви Євросоюзу IEC 601-1: 88 + A1 + A2, всі ліжка протестовані і схвалені у зовнішній дослідницькій лабораторії.
Купити медичне ліжко для новонароджених за доступною ціною можна в інтернет магазині РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ. В нашому каталозі можна ознайомитись з переліком продукції та її характеристиками  і вибрати кращу модель.