Процедурні крісла пацієнтів

Процедурні крісла пацієнтів

Крісло для процедурного кабінету - це мультифункціональний пристрій, який дає можливість вирішити безліч комплексних завдань. Правильно підібрана кушетка або крісло, стане кращим доповненням процедурного кабінету, не займе багато місця і значно розширить перелік проведених процедур.

Вирішивши купити процедурне крісло онлайн в Києві, зверніть увагу на вартість виробу. Як відомо, якість не може коштувати дешево. Отже, довіряйте тільки перевіреним виробникам і звертайте увагу на технічні характеристики запропонованої продукції.

Особливості та характеристики медичних процедурних кушеток.

Якщо у вас стоїть завдання вибрати процедурне крісло або кушетку, особливу увагу приділіть якості та функціональності пристрою. Найбільш практичні крісла мають наступні характеристики:

  • Міцний каркас і комфортний для пацієнта матрац. Купити кушетку процедурну такого типу можна для проведення широкого спектру медичних маніпуляцій.
  • Автоматична система управління. Спеціально встановлений електродвигун дає можливість змінювати положення крісла, всього за допомогою одного натискання кнопки або ножної педалі.
  • Наявність пульта дистанційного керування. Можливість управління системою на певній відстані значно спрощує роботу медичного персоналу.
  • Наявність необхідних опцій і аксесуарів. Це допоможе замовити кушетку медичну для процедурного кабінету, яка буде повністю відповідати вимогам клініки і профілю діяльності фахівця.

РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ - інтернет-магазин, де можна купити медичне обладнання за оптимальною вартістю. У нашому каталозі можна вибрати продукцію і вивчити її характеристики. Менеджери завжди готові відповісти на додаткові питання, ознайомлять з актуальними цінами, знижками та іншими акційними пропозиціями.