Оглядові столи і крісла

Оглядові столи і крісла

Столи медичні призначені не тільки для лікарських і процедурних кабінетів, але також і для лабораторій. Без цих функціональних і зручних меблів не обходиться жодна медичне установа.

Медичні столи можуть бути найрізноманітніші. Все залежить від того, для яких цілей буде використовуватися дані меблі. Щоб правильно вибрати в Києві стіл медичний, необхідно звертати увагу на якість, функціональність, розміри, вартість і інші ключові показники.

Особливості вибору оглядових столів

До медичних меблів завжди висуваються досить високі вимоги. Це стосується не тільки функціональності, але також якості матеріалів, тривалості експлуатації меблів і відповідності санітарно-гігієнічним нормам. Щоб купити стіл медичний онлайн, який повністю задовольнить всі перераховані вимоги, важливо звертати увагу на такі ключові моменти:

  • Міцність металевого каркаса.
  • Всі складові конструкції оглядового меблів повинні проявляти високу стійкість до корозійних утворень і агресивних хімічних речовин.
  • Діагностичний стіл повинен витримувати необхідні вагові навантаження, так як пацієнти мають різний зріст і вагу.
  • Добре, коли оглядовий стіл має транспортувальні колеса і може легко переміщатися в робочому просторі кабінету.
  • Ціна крісла оглядового універсального. Не варто вибирати дуже дешеві моделі. Як правило, така меблі не вирізняється високою якістю, а термін її експлуатації може бути обмеженим.

У нашому інтернет-магазині можна замовити універсальні оглядові столи, які за допомогою додаткових аксесуарів, можуть закрити потреби в вузько спеціалізованих напрямках діагностики. Фахівці РЕНЕССАНС-МЕДИКАЛ роз'яснять всі переваги різних моделей, а також допоможуть визначитися з вибором найбільш відповідного виробу та необхідної комплектації.